CARP TEAM KONIN

CARP TEAM KONIN


#1 12-12-2010 08:36:59

 Marcin (TRUSKAWA

CARP TEAM KONIN

18699568
Call me!
Zarejestrowany: 21-03-2010
Posty: 597

lowisko lisi ogon

co myslicie o tym?

Offline

 

#2 14-01-2011 20:33:35

_Darek_

Gość

Re: lowisko lisi ogon

Marcinie zależy jak na to spojrzeć... Twoja odpowiedź nie jest dobra bo łowisko Lisi Ogon jest bardzo tanie i znaleźć drugie takie łowisko, z taką liczbą ryb (ja się śmieje, że jest tam więcej ryb jak wody) za taką cenę jest problematyczne. Już piszę dlaczego łowisko Lisi Ogon nie jest takie be. Lisi to świetne łowisko dla potrzeb testowania swoich przynęt, sprzętu itp. Lisi to świetne łowisko dla początkujących karpiarzy, którzy mogą obłowić się w ryby i przy okazji nauczyć się podstaw podczas holu i innych rzeczy. Na pewno łowisko jest jakiś tam kawałek drogi od Konina, ale ja nie znalazłem drugiego takie łowiska o podobnych warunkach bliżej naszego miasta (a trochę już tych łowisk poznałem). Cała otoczka tego łowiska to druga sprawa bo nie jest one atrakcyjne dla oka, nie jest ono atrakcyjne dla takich ludzi jak ja ponieważ ja cenię sobie spokój nad wodą. Jednak nie można łowiska przekreślać bo i takie muszą być i jeżeli ktoś chce się obłowić to polecam Lisi z czystym sumieniem. Byłem tam raz, obłowiłem się cholernie karpików i raczej już tam nie pojadę hehe. Tym bardziej, że jeżeli usiądzie się w miejscu w kierunku którym wieje wiatr gwarantuje, że nie potrzeba nęcić tylko rzucać kuleczkę na włosie do wody i odczekać 1h.
Więc drogi Marcinie nie jest to marnowanie czasu!
Pozdrawiam

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.summoners.pun.pl www.dobry-mudzyn.pun.pl www.forumofmaster.pun.pl www.skrunowo.pun.pl www.kakashi.pun.pl