CARP TEAM KONIN

CARP TEAM KONIN

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 07-01-2011 15:09:27

 HUDY

Nowicjusz

36000337
Skąd: Turek
Zarejestrowany: 30-10-2010
Posty: 49

wypadek

witam szperałem troche po necie i znalazłem wzmianke że 18 grudnia ktoś sie utopił na pontnowie znowu kłusol czy jakiś normalny wędkarz ? dajcie znać co i jak              http://forum.wedkuje.pl/f,tragedia-na-c … 041,0.html


wędka 3 lb żyłka 0,35 karp był bez szans ale walczył do konca
daj mu drugą szanse  za rok to on będzie GÓRĄ

Offline

 

#2 07-01-2011 15:23:02

 Zbyszek_STM

Administrator CARP TEAM KONIN

909633
Skąd: STARE MIASTO
Zarejestrowany: 21-03-2010
Posty: 412
WWW

Re: wypadek

Witam Dzisiaj przed południem, około godziny 11.00, odnaleziono ciało zaginionego przed świętami 30-letniego mężczyzny, który utonął w ciepłym kanale elektrowni Pątnów. Jego ciało zauważył w wodzie przy przepompowni inny wędkarz.



Mieszkaniec Konina wybrał się na wędkowanie z dwoma kolegami 18 grudnia minionego roku. Mężczyźni poinformowali, że kiedy wracali po śliskich, betonowych płytach o zmroku usłyszeli za plecami plusk i zobaczyli, że ich kolega znajduje się w wodzie. Próbowali go jeszcze ratować, ale silny nurt porwał mężczyznę i wkrótce stracili go z oczu.

Koledzy natychmiast wezwali pomoc, ale płetwonurkowie nie natrafili wówczas na ciało topielca. Od tamtej pory, aż do dzisiaj, prowadzono poszukiwania mężczyzny.

Offline

 

#3 07-01-2011 15:32:24

 HUDY

Nowicjusz

36000337
Skąd: Turek
Zarejestrowany: 30-10-2010
Posty: 49

Re: wypadek

czyli był to kłusol ?


trudno żałować takich ludzi to był kłusownik i w świetle prawa zginął w czasie popełniania przestępstwa teren na którym doszło do wypadku jest zamknięty i aby tam wejść musiał się włamać przeskakując ogrodzenie mam nadzieje że policja i straż wodna wkońcu dopilnuje tego by już nikt tam nie wchodził bo siedząc na brzegu otwartym do wędkowania nieraz się widzi karawany kłusowników idących pod sam zżut ciepłej wody bo tam stoi ryba i żeby to tylko łowili normalnie ale nie muszą jeszcze łapać na szarpaka w gruncie żeczy kłusole  nie szanują żadnych ograniczeń i zakazów to przez nich ryby nigdzie nie mają swoich ostoii i mateczników co też wpływa na ilość ryb w kanałach jeszcze 2 lata temu o piękną rybe nie było trudno a teraz łowi się jak w basenie mam nadzieje że każdy następny przestępca skączy tak samo   pozdrawiam prawdziwych wędkarzy

Ostatnio edytowany przez HUDY (07-01-2011 17:08:49)


wędka 3 lb żyłka 0,35 karp był bez szans ale walczył do konca
daj mu drugą szanse  za rok to on będzie GÓRĄ

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-rpg.pun.pl www.sony-ericsson24.pun.pl www.grupasmierci.pun.pl www.espadre.pun.pl www.kopytko.pun.pl