CARP TEAM KONIN

CARP TEAM KONIN


#1 02-03-2011 20:40:35

 HUDY

Nowicjusz

36000337
Skąd: Turek
Zarejestrowany: 30-10-2010
Posty: 49

Przynętówki

Siemanko panowie przed nowym sezonem zrobiłem małą wyprzedaż lukasków (troche sie postarzały) i teraz trzeba by było uzupełnić zapasy może podpowiecie co wam sie sprawdza żebym nie naciął sie na jakiś pachnący styropian.Nie pytam sie na carppasion bo tam zaraz usłysze wywody teoretyków że tylko kulaski za 30 zł za pudełko sa skuteczne, tak że jak macie jakieś sprawdzone to dajcie cynk





eeenooo nikt nie ma swoich faworytów czy nie chceie zdradzać swoich słodkich tajemnic     nie musicie podawać konkretnych smaków wystarczy sprawdzona firma coś żeby po 2-3 sezonach utrzymywało jeszcze swój zapach a nie tylko kolor.Ja mam naprzykład jeszcze dwa stare op. kulasków anakondy choś mają już z 5 lat nadal czuć ich aromat (średnio skuteczne ale zawsze)a nie jak T.B. po sezonie nie maja aromatu i jak tu zakładać takie kulaski na włos  macie może coś z  Karp Fan ,Bait-Tech ,albo coś z tych test pack-ów   http://www.carp-fish-sport.pl/index.php?cPath=8_61  . Dawajcie wszystkie propozycje będe wdzięczny pozdr.   

Ostatnio edytowany przez HUDY (03-03-2011 15:46:13)


wędka 3 lb żyłka 0,35 karp był bez szans ale walczył do konca
daj mu drugą szanse  za rok to on będzie GÓRĄ

Offline

 

#2 21-06-2011 17:06:32

 kaniu

Nowy użytkownik

31344174
Skąd: Rychwał
Zarejestrowany: 20-03-2011
Posty: 4

Re: Przynętówki

witaj Hudy
ja od niedawno zacząłem sie interesować karpiowaniem i jedyne jakie kulki Ci moge polecić to firma Anaconda
pop-upy mam juz drugi sezon i zapach jest jeszcze wyczuwalny,a z kulek tonących jedyna firma jaką narazie wypróbowałem jest Natural Bait pare karpików się na te kulki zawiesiło więc firma godna polecenia,w tym sezonie wypróbuje firmę Fish-food ale na jakieś konkretne opinie na temat tej firmy będziesz musiał poczekac do września.
połamania kija.....

Ostatnio edytowany przez kaniu (22-08-2011 15:16:26)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bitcc.pun.pl www.wdz.pun.pl www.anopheles.pun.pl www.hogwartwars.pun.pl www.madriversteam.pun.pl